Časté dotazy

Statické webové stránky jsou zhotoveny zpravidla do týdne od dodání všech potřebných podkladů pro jejich vytvoření. U webových stránek s redakčním systémem je doba realizace závislá na více faktrorech, proto je doba o něco delší.
Obsah stránek je nutno dodat vlastní. Je zde také možnost vytvoření textů od externího dodavatele.
Omezená není. Můžete vytvářet tisíce různých sekcí a příspěvků nebo také přidávat stovky rozšíření, které váš web můžou obohatit o nejrůznější funkce.
Dostanete doménu druhého řádu (.CZ,.EU,.COM,...), profesionální - nejnovějšími funkcemi nabitý webhosting s garantovanou dostupností 99,9% a bez omezení a limitů, unikátní vzhled pro vaše webové stránky dle vašich požadavků, SEO on-page optimalizaci, optimalizaci pro prohlížeče a technickou podporu po telefonu, e-mailu nebo Skype.

Technické výrazy

Responzivní web design (anglicky Responsive web design), jedná se o způsob stylování HTML dokumentu, které zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.). Především díky vlastnosti Media Queries, která je zahrnuta ve specifikaci CSS3, lze rozpoznat vlastnosti zařízení, na kterém je stránka prohlížena a přizpůsobit tak samotnou stránku a její obsah.
Doména je jméno webu, patří k ní koncovka, která určuje zemi např.: .cz, .com, .org atd. Doménové jméno může být například: gpdesign.cz Pokud nemáte představu jakou doménu zvolit, poradíme vám a pomůžeme s registrací.
Webhosting je tzv. webový prostor (úložiště). Doména je většinou přímo spojena s tímto prostorem (nebo na něj směrována), kde je veškerý obsah těchto stránek uložen. Cena hostingu se odvíjí dle velikosti a dalších parametrů. Při konzultaci vám poradíme jak správně vybrat doménu i webhosting, popřípadě vše zařídíme.
SEO je zkratka anglického Search Engine Optimization, což v překladu znamená optimalizace pro vyhledávače. Fakticky se jedná o optimalizaci webu pro vyhledávače tak, aby byl konkrétní web zobrazován ve výsledcích fulltextového vyhledávání co nejvýše na konkrétní klíčové slovo. Účelem je získat návštěvníka webu skrze slovo, nebo slovní spojení jím zadané do vyhledávače (Seznam, Google a další).

Kontakt

Pracovní doba

  • Pondělí - Pátek: NON-STOP

Proč nás?

Jsme mladý tema a naše práce nás baví.

  • 8 let v oboru
  • Stále se vzděláváme
  • Zkušenosti

Najdete nás